Logo

Akademia Reha INNOVATIONS - Jak wypromować nowe usługi i nowy sprzęt? Paweł Jędrzejewski, ImageMed

Date

Thursday, February 17, 2022

Time

11:00 AM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Required fields
If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Presenter

Paweł Jędrzejewski

Konsultant ds. marketingu usług medycznych, specjalista marketingu medycznego, mediów społecznościowych, marketingu cyfrowego i strategii marketingowych. Autor podcastu Nowy Marketing Medyczny i artykułów na blogu ImageMed. Współtworzy Akademię Biznesu Lekarza Imagemed (ABLI). Doradza lekarzom i zarządom placówek medycznych w tworzeniu strategii marketingowych, realizowaniu działań marketingowych i biznesowych, pozyskiwaniu pacjentów. Jest dyrektorem sprzedaży i marketingu w ImageMed, firmy, która specjalizuje się marketingu usług medycznych i marek osobistych zawodów medycznych i lekarzy.

Łączy i wykorzystuje w swojej pracy wiedzę z psychologii, marketingu i mediów społecznościowych. Odbył szkolenia z zakresu Marketingu cyfrowego i Strategii i myślenia strategicznego w ICAN Institute. Ukończył Brian Tracy Leadership & Business Academy. Szkoli z zakresu marketingu medycznego podczas indywidualnych szkoleń, konferencji i wydarzeń branży medycznej.
Presenter

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów. Od ponad 25 lat firma organizuje kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy Targi w Krakowie Sp. z o.o. - największy na południu kraju i trzeci w Polsce organizator targów i kongresów. Od ponad 25 lat firma organizuje kilkanaście międzynarodowych, branżowych imprez, nieustannie poszerzając i unowocześniając sprawdzoną formułę targów, reagując na potrzeby rynku i kreując targowe trendy m.in.: Reha INNOVATIONS Fizjoterapia. Nowoczesna diagnostyka. Odnowa biologiczna [13-14.05.2022 r.]